Ekonomická správa

Součástí ekonomické správy jsou činnosti v oblasti účetnictví a evidence plateb vlastníků/nájemníků. V rámci této činnosti Vám nabízíme:

  • Kompletní vedení účetnictví pro SVJ, BD, právnické či fyzické osoby, tedy průběžné vedení účetnictví včetně účetní uzávěrky a její následné založení do sbírky listin, zpracování daní, mzdové účetnictví, úhrady faktur z účtu daného subjektu.
  • Předpis a kontrola plateb do fondu oprav a na úhradu služeb spojených s užíváním bytových a nebytových prostor.
  • Vyúčtování služeb vyhotovené do 4 měsíců od ukončení zúčtovacího roku, s přístupem k Vašemu účtu provedeme i vypořádání přeplatků s vlastníky/nájemníky.
  • Správa bankovního účtu dle Vašeho přání v předem stanoveném rozsahu, zahrnuje především úhradu dodavatelských faktur, vypořádání přeplatků a stahování výpisů.
  • Vymáhání dlužného nájemného zahrnující vedení přehledu neplatičů, zasílání upomínek, příprava podkladů pro advokátní kancelář a spolupráce s ní.

Poradenství v oboru

V oblasti správy nemovitostí se pohybujeme téměř 20 let a poznali jsme mnoho na první pohled obtížně řešitelných situací. Naše zkušenosti Vám tak pomohou např. v případech: změn správce Vašeho objektu, právního poradenství, znalostí legislativy, organizace shromáždění/schůze.

Více informací »

Mobilní domovník

Náš zaměstnanec pravidelně dojíždí v předem dohodnutých termínech do objektu, kde provede kontrolu a potřebnou údržbu – vymění prasklé žárovky, promaže zámky, seřídí brano, atd. Objevené závady nahlásí technikovi, který komunikuje se zástupci domu.

Více informací »

On-line klientský servis

Jednadvacáté století je století techniky, což je patrné i v oblasti správy nemovitostí. Snažíme se umožnit všem našim klientům, aby měli to nejdůležitější, stálý přístup k informacím online.

Více informací »

Technická správa

Zahrnuje obsáhlý servis technického fungování objektu: vedení a archivace technické dokumentace, technické prohlídky objektu, hlídání a zajištění revizí technických zařízení, nonstop havarijní služba, zajištění běžné údržby domu a oprav či rozsáhlejších oprav a rekonstrukcí, pomoc ve výběrových řízeních.

Více informací »

Výhody pro vás

Našim zákazníkům nabízíme v rámci maximální kvality správy nemovitostí pestrou paletu služeb. Jako jedna z předních společností z největších firem na trhu s nepřerušenou tradicí od roku 1997 vycházíme z naší široké databáze kvalitních dodavatelů činností i materiálů.

Více informací »