Mobilní domovník

S radostí vám oznamujeme, že roste zájem o naši novou službu "mobilní domovník" . Nabídka platí pro všechny naše zákazníky. Je to jednoduché: "domovník", náš zaměstnanec, pravidelně dojíždí v předem dohodných termínech do objektu, kde provede kontrolu a potřebnou údržbu – vymění prasklé žárovky, promaže zámky, seřídí brano atd. Objevené závady nahlásí technikovi, který komunikuje se zástupci domu. Službu lze objednávat i jednorázově.

Ekonomická správa

Součástí ekonomické správy jsou činnosti v oblasti účetnictví a evidence plateb vlastníků či nájemníků. V rámci této činnosti Vám nabízíme kompletní vedení účetnictví, předpisy a kontroly plateb, vyúčtování služeb, správu bankovního účtu, vymáhání dlužného nájemného.

Více informací »

Poradenství v oboru

V oblasti správy nemovitostí se pohybujeme téměř 20 let a poznali jsme mnoho na první pohled obtížně řešitelných situací. Naše zkušenosti Vám tak pomohou např. v případech: změn správce Vašeho objektu, právního poradenství, znalostí legislativy, organizace shromáždění/schůze.

Více informací »

On-line klientský servis

Jednadvacáté století je století techniky, což je patrné i v oblasti správy nemovitostí. Snažíme se umožnit všem našim klientům, aby měli to nejdůležitější, stálý přístup k informacím online.

Více informací »

Technická správa

Zahrnuje obsáhlý servis technického fungování objektu: vedení a archivace technické dokumentace, technické prohlídky objektu, hlídání a zajištění revizí technických zařízení, nonstop havarijní služba, zajištění běžné údržby domu a oprav či rozsáhlejších oprav a rekonstrukcí, pomoc ve výběrových řízeních.

Více informací »

Výhody pro vás

Mimo výhodného a velmi oblíbeného pojištění nabízíme našim zákazníkům v rámci maximální kvality správy nemovitostí pestrou paletu služeb. Jako jedna z největších firem na trhu s nepřerušenou tradicí od roku 1997 vycházíme z naší široké databáze kvalitních dodavatelů činností i materiálů.

Více informací »