Technická správa

Zahrnuje obsáhlý servis ohledně technického fungování objektu. To pro představu znamená:

  • Vedení a archivace technické dokumentace o domě.
  • Technické prohlídky objektu, odborná posouzení, či doporučení zásahů na domě, sestavení návrhu plánu oprav.
  • Hlídání a zajištění revizí technických zařízení dle zákonných předpisů a s dostatečným předstihem.
  • 24 hodinová havarijní služba k dispozici bez pravidelné paušální platby.
  • Zajištění běžné údržby domu a oprav pomocí vlastních zaměstnanců službou „Mobilní domovník“.
  • Zajištění rozsáhlejších oprav a rekonstrukcí za pomoci ověřených dodavatelů, vyhovujících v otázce ceny i kvality práce.
  • Pomoc ve výběrových řízeních na dodavatele služeb – úklid, sečení trávníků, správa kotelny, ..

Ekonomická správa

Součástí ekonomické správy jsou činnosti v oblasti účetnictví a evidence plateb vlastníků či nájemníků. V rámci této činnosti Vám nabízíme kompletní vedení účetnictví, předpisy a kontroly plateb, vyúčtování služeb, správu bankovního účtu, vymáhání dlužného nájemného.

Více informací »

Poradenství v oboru

V oblasti správy nemovitostí se pohybujeme téměř 20 let a poznali jsme mnoho na první pohled obtížně řešitelných situací. Naše zkušenosti Vám tak pomohou např. v případech: změn správce Vašeho objektu, právního poradenství, znalostí legislativy, organizace shromáždění/schůze.

Více informací »

On-line klientský servis

Jednadvacáté století je století techniky, což je patrné i v oblasti správy nemovitostí. Snažíme se umožnit všem našim klientům, aby měli to nejdůležitější, stálý přístup k informacím online.

Více informací »

Výhody pro vás

Našim zákazníkům nabízíme v rámci maximální kvality správy nemovitostí pestrou paletu služeb. Jako jedna z předních společností z největších firem na trhu s nepřerušenou tradicí od roku 1997 vycházíme z naší široké databáze kvalitních dodavatelů činností i materiálů.

Více informací »

Mobilní domovník

Náš zaměstnanec pravidelně dojíždí v předem dohodnutých termínech do objektu, kde provede kontrolu a potřebnou údržbu – vymění prasklé žárovky, promaže zámky, seřídí brano, atd. Objevené závady nahlásí technikovi, který komunikuje se zástupci domu.

Více informací »